בוב בורנקוויסט הוא השגריר הבא

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | ליאור צלרינג (12/01/2006)

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

All the rights to the images in this article are reserved for Bob Burnquist.

Sk8Israel does not own any of those images.

For any problem, please contact us using the contact form or via Instagram.

תודה ענקית למגזין אדרנלין שנתנו אישור לפרסם את הכתבה.

מידי כמה שנים צץ למודעות של בני האדם שאינם פעילים בסקייטבורד או ספורט אקסטרים אחר, סקייטר שמצית להם את הדמיון ביכולות המופלאות שלו.

הראשונים היו חבורת POWELL כאשר הבולט היה דווקא מייק מקגיל שהמציא את המקטוויסט (סלטה עם 540) ולצערי נעלם מדפי ההיסטוריה למרות היותו אחד מהמשפיעים.

אחריו הגיע חברנו טוני הוק שהביא את הסקייטבורד לכל סלון ואחריו הגיע דני ויי שהביא את הסקייטבורד לכל מסכי הטלוויזיה עם ביצועים מטורפים ובמיוחד המעבר של החומה הסינית אבל לא רק (שמתם לב שכולם מחליקי ורט?).

כמובן שאני לא מספיד אף אחד, לטוני הוק ולדני ויי יש עוד הרבה דברים גדולים מתחת לשרוול, במיוחד לדני ויי שנראה שהוא רק התחיל לחקור את נפלאות המגה ראמפ.

אולם תרשו לעשות הימור מחושב לגבי מי הולך להיות הדבר הבא או יותר נכון השגריר הבא של הסקייטבורד לעולם הגדול ואני מדבר על רוברט דין סילבה בורקוויסט שידוע בשמו המקוצר בוב בורנקוויסט.

בוב עף ברמפה

מי אתה בוב בורנקוויסט?

בוב לא חדש בעולם הסקייטבורד, הברזילאי המחונן בן ה-29 נבחר כבר בשנת 1997 לסקייטר השנה של מגזין THRASHER. כמו כן הוא ניצח לא מעט תחרויות כולל ה-VANS TRIPLE CROWN, מדליית זהב ב XGAMES ועוד… 

אבל תארים יש להרבה מחליקי הסקייטבורד וורט טובים כמו אנדי מק ובאקי לאסק אז מה ההתלהבות שלי מבוב?

אז האמת זה לא בא ברגע, הרבה פעמים הסתכלתי על בוב נוסע ואמרתי שהוא תותח, מדובר על כך שהוא נוסע סטריט טוב, הוא נוסע פול מדהים, הוא נוסע סוייץ’ יותר טוב מכל אדם אחר ביקום במיוחד בורט, הוא מקורי והוא עשה את אחד מהביצועים המטורפים שאי פעם עשו כאשר עשה לופ שלם ועבר גאפ באמצע הלופ (גם ברגיל וגם בסוויץ’!) דבר שזיכה אותו בפרס על תרגיל הסקייטבורד המטורף ביותר אי פעם.

XGames

אבל לפני כמה ימים שראיתי אותו מתחרה בתחרות המגה ראמפ, התאסף כל המידע ביחד והבנתי שברנקוויסט הוא לא פחות מגאון וללא ספק הדבר הבא. ותנו להסביר לכם על מה אני מדבר, בתחרות המגה ראמפ ב XGAMES הגיעו הרבה תותחים כולל המלך דני ויי, כולם נתנו תרגילים ענקיים אולם כולם היו די סטנדרטיים, ואריציות של אוליים שונים, בודי ואריאלים ועוד, אבל בוב לא יכול להיות כמו כולם, הוא נוסע בטיל ומהחלק הארוך של המגה ראמפ נותן בקסייד פליפ 180 אינדי עצום ונוחת לפייקי, כלומר הוא עובר את כל המרחק ונוחת מושלם וממשיך לנסוע אחורה, למי שלא מבין מדובר בהתאבדות אמיתית שכן לא משנה איזה תרגיל אתה עושה, נחיתה לפייקי בכזאת מהירות מצריכה ממך להיות מקצוען ומשוגע, לא בהכרח בסדר הזה.

אחרי התרגיל הזה הוא מגיע לקיר הורט הענק (הוא עדיין נוסע אחורה) ונותן ניסיון לאיזה סוייץ’ ואריאל 360 פינגר פליפ אבל נוחת חזק מידי ומתרסק לחתיכות (דבר שקורה לו לא מעט, בגלל שהוא תמיד ילך על הקשה ביותר ולא על מה שבטוח).

אותה תחרות בוב גם עובר את הגאפ הענק בסוייץ’ אינדי (לכל הגולשים מדובר ברכיבה עם הרגליים הפוכות, גולשי הרוח קצת יותר מתורגלים בזה).

אומנם בתחרות הוא לא זכה בכלום אבל אחרי הדבר הזה כולם במתקן הענק של ה XGAMES הבינו שאומץ והכישרון של בוב יביאו אותו בקרוב למודעות על העולם, הוא רק יעלה על הטריק שיעשה את זה וינחת אותו גם בסוויץ’.

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

האם הביקורת עזרה לך?

לדירוג לחץ על הכוכב

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר מדרגים 0

בינתיים אין מדרגים, בואו להיות הראשונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.