ברביקיו – רעננה

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | שי גיטרמן (22/07/2003)

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

תודה ענקית למגזין אדרנלין שנתנו אישור לפרסם את הכתבה.

למרות שאומרים שזה לא בריא לעשות ספורט על בטן מלאה, זה לא מה שהפריע לעניינים. מה שיותר מסוכן לדעתי, זה לראות את עומר עושה פליפ-ג’אפאן ענק מהקוארטר לבנק באמצע שאוכלים קבב.

כבר הרבה זמן חשבנו פה באדרנלין לארגן ברביקיו+סשן לסקייטרים, אבל בגלל חוסר זמן שום דבר לא זז, עד שסוף-סוף בחופשת פסח , החלטנו להזיז את העניינים ובשיחת טלפון קצרה לראובן עדי הוחלט לקיים את העניין ב18/4 במהלך חופשת פסח, בסקייטפארק החדש ברעננה.

לקראת האירוע, לאחר כמה טלפונים וסקר שווקים מקיף על מחיר הבשר בארץ, נקנו הדברים , הסקייטרים הוזמנו והסשן יצא לדרך, בניצוחם של איתי אפל ואבי גרוס על המנגל הדו מפלסי וע”י הרבה בנזין, הודלק המנגל בשעה 18:00 בערך והעניינים התחילו להתחמם (תרתי משמע).

למקום הגיעו רוב הסקייטרים הבולטים גדי נאור, מוטי שטרנפלד, אודי חסון שהיה פצוע לכן הקדיש עצמו לצילומים, עומר גלברט, עמית בחר, בני טולדו, ארתור רשקובן ועוד הרבה שאני מתנצל בפניהם אישית על שלא רשמתי אותם.

למקום הגיעו גם כל ה”רולרים” המקומיים שרוב הסשן התלבשו על הרייל הענק, והפציצו עליו תרגילים.

אדרנלין על האש

צוות על האש של מגזין “אדרנלין”
(צילום: שי גיטרמן)

בינתיים, עד שהמנגל יהיה מוכן והפארק יתמלא עשן לבן וסמיך של גריל, נאור הפציץ בפליפים לגריינדים וסליידים על הבוקס שעל הפרמידה, שטרנפלד עם איירים מהקוארטר ופליפים במעלה הבנק למשטח העליון של הבנקים ועוד….

ברגע מסויים, הסקייטפארק התחיל להריח כמו יום העצמאות בפארק (כלומר ריח של מנגל) והבנתי שהגיע הזמן לצלצל בפעמון, “רד בול” הגיעו עם האוטבוס המושקע שלהם ועם המשקאות האנרגטיים כמובן.

למרות שאומרים שזה לא בריא לעשות ספורט על בטן מלאה, זה לא מה שהפריע לעניינים. מה שיותר מסוכן לדעתי, זה לראות את עומר עושה פליפ-ג’אפאן ענק מהקוארטר לבנק באמצע שאוכלים קבב, כי זה כן יכול לגרום לחנק מיידי, ראו הוזהרתם.

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

כתבות נוספות

ראיין שקלר
מגזין אדרנלין

מי אתה ראיין שקלר? (2007)

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | ליאור צלרינג (18/04/2007) | אין ספק שלילד (16) יש את הקבלות, שכן הוא מגיל 11 מתחרה בתחרויות סקייטבורד כמקצוען ומנצח את הגדולים.

המשך למאמר >>
סקייטבורד גריינד על קרב
מגזין אדרנלין

פאט דאפי נשבר על המגה ראמפ

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | ליאור צלרינג (08/04/2007) | אחד מהסיפורים החמים היום בעולם הסקייטבורד הוא פציעתו של אחד מהסקייטרים הקשוחים שאי פעם נראו על האדמה!

המשך למאמר >>
סקייטפארק אופניים פתח תקווה כל הרמפה
מגזין אדרנלין

איפה נכנסת המיני ראמפ בכל הסיפור הזה? | אדרנלין (2006)

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | שי גיטרמן (26/07/2006) | פעם היו היה הפריסטייל, סלאלומים וכל מני דברים מטופשים (אבל כיפים), אח”כ הגיעו הבריכות והוורטים, אח”כ הגיע תור הסטריט והיום הכל מעורבב וכולם עושים מה שבא להם. אז איפה נכנסת המיני ראמפ בכל הסיפור הזה ?

המשך למאמר >>

האם הביקורת עזרה לך?

לדירוג לחץ על הכוכב

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר מדרגים 0

בינתיים אין מדרגים, בואו להיות הראשונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.