האחים מלוף מרימים תחרות סקייטבורד (2008)

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | ליאור צלרינג (11/05/2008)

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

תודה ענקית למגזין אדרנלין שנתנו אישור לפרסם את הכתבה.

האמת, זה בהתחלה באמת לא נשמע טוב, לא רק בגלל השם המוזר מלוף, אלא בעיקר בגלל שהאחים מלוף הם בעיקר הבעלים של קבוצת הכדורסל סקרמנטו קינגס ובעלים של מלון והקזינו פאלמס, בקיצור כסף לא חסר שם.

השאלה הנשאלת היא מה הם מתכננים ואיך בכלל הם נכנסו לקטע של הסקייטבורד, האם שוב מדובר בעוד עלוקות שבאו למצוץ קצת מהבאר של הענף?

בהתחלה ששמעתי על זה שהאחים מלוף הולכים להרים תחרות סקייטבורד עבר לי מה שעובר לי בראש בכל פעם שאני שומע על “יזמים” מחוץ לענף בארץ ובחו”ל שמחליטים ש”פתאום” סקייטבורד זה מה הם חיכו לו כל החיים.

אני מאד אוהב את “אוהבי הסקייטבורד” שכל ילד שהם רואים עם קרש הם בעיקר חושבים על המחזור שלהם בבנק ולכן זה קצת נראה מוזר שאנשים שבאים מספורט קצת יותר גדול מסקייטבורד, למשל כדורסל ב NBA נכנסו לעניין. קצת בירורים ברשת ואחרי שקראתי ראיון או שניים הבנתי שהאחים מתכוונים למה שהם אומרים ובניגוד למה שנהוג במחוזותינו הם לקחו “ועדה” שכוללת מחליקים ומארגני תחרויות מקצועיים שיעזרו להם להרים את תחרות הסקייטבורד הגדולה בעולם עם פרסים של 450,000 דולר, כן זה לא טעות כתיב כמעט חצי מיליון דולר פרסים בתחרות סקייטבורד למוזמנים בלבד. וכן זו לא טעות שהם לקחו אנשים מקצועיים והם אפילו מקשיבים להם.

כששואלים אותם למה סקייטבורד פתאום, האחים לא מתבלבלים ומודים שזה נראה להם הספורט העתידי בארה”ב, כולם עושים אותו הם אומרים וגם הם רוצים קצת מהאקשן. אבל במקום שבו אחרים נכשלו נראה שהאחים מצליחים כי הם שכנעו אנשים כמו דייב דאנקן, רוב דירדק, ברנדון ביבל ואחרים להצטרף כיועצים וכמתכנני הסקייטפארק הענק שהם הולכים לבנות. הסקייטפארק הענק הזה שיושקעו בבנייתו מיליוני דולרים יוקם רק למטרת התחרות ואחרי זה ייהרס לחלוטין. כמו כן הם הולכים לעשות תחרות סקייטבורד בלבד ללא ענפים אחרים.

maloof

למרות התדמית הממולחת שיש לאחים מלוף, נראה שהם רואים לא מסתכלים רק על הגרוש וחשוב להם לעשות את זה כמו שצריך. הם מסבירים שהמטרה היא לכבד את הסקייטרים בתנאים טובים ובכסף טוב ולדאוג שכולם ייצאו עם משהו בכיס ולא רק המקומות הראשונים, אני מאמין שמכיוון שהם בענייני הספורט כבר, הם מבינים את המשמעות של תמיכה בספורטאים.

יש לא מעט שמרימים גבה לידיעה הזאת, כמו שרק סקייטרים יכולים להיות שהם מריחים קומבינה על הגב שלהם. אבל נראה כי ההתנגדויות שהיו נעלמות כי הסקייטרים מבינים שזה באמת בא ממקום יחסית טוב. נכון כולם רוצים לעשות כסף ולהשתמש וב”תדמית” של הסקייטבורד כולם רוצים להשתמש אבל יש כאלו שעושים את זה לטובתם וטובת הענף ויש כאלו שעושים את זה רק לטובתם ומתייחסים לעניין כאל עוד גימיק. נראה שהאחים מלוף הולכים לפי הגישה הראשונה ואנחנו מקווים לראות מאורע היסטורי בענף.

עריכת המערכת: התחרויות של האחים מלוף התקיימו משנת 2008 עד 2013.

לינק לערך וויקפדיה מלוף מני קאפ

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

האם הביקורת עזרה לך?

לדירוג לחץ על הכוכב

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר מדרגים 0

בינתיים אין מדרגים, בואו להיות הראשונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.