יוני Mr. Johnson קדם

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | שי גיטרמן (17/07/2003)

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

תודה ענקית למגזין אדרנלין שנתנו אישור לפרסם את הכתבה.

ג’ונסון ידוע בכמות התרגילים האדירה שהוא מכיר בשליטה שלו ב “קרבים” ו “מניואלים”, ביכולת שלו לנסוע בפארקים ולקבל מקומות מאד גבוהים בתחרויות.

כשזה מגיע ליוני קדם יש רק מילה אחת שעולה לי בראש והיא “סטייל”. הילד הוא פשוט גאון המועדון, נוסע במהירות אדירה ושולט בסקייטבורד בצורה שלא תאמן, לפעמים נראה לי ש ג’ונסון יכול לעשות מה שהוא רוצה עם הסקייטבורד ,הכל יוצא לו בקלות.

ג’ונסון ידוע בכמות התרגילים האדירה שהוא מכיר בשליטה שלו ב “קרבים” ו “מניואלים”, ביכולת שלו לנסוע בסקייטפארקים ולקבל מקומות מאד גבוהים בתחרויות (מקום שני בתחרות “אוניל” בשנה שעברה) אבל במיוחד הוא ידוע בגישה הקלילה שלו לחיים, שום דבר לא מרגש אותו או מעצבן אותו ותמיד הוא עם החיוך המפורסם משתדל להתרחק מפוליטיקות ושטויות ומפרגן לכולם.

נראה לי שג’ונסון גילה את הסוד בסקטבורד, זה לא משנה מה אתה עושה אלא איך אתה עושה, והכי חשוב להמשיך לעשות את מה שאתה נהנה ממנו אחרת זה לא שווה כלום.

ג’ונסון הוא אחד מהאנשים האמיתיים ביותר בסקטבורד בישראל ועל זה נאמר “ריספקט”.

ליאור צלרינג

בוא תספר קצת על עצמך, בן כמה אתה , איפה אתה גר עכשיו
אוקיי, בקרוב אהיה בן 21 עד לא מזמן גרתי ברמת השרון עם ההורים, כרגע אני גר בת”א עם אקינו הגדול עובד למחייתי ונוסע בסקייט עם מי שמתחשק. מה שכיף בת”א ולא היה בהוד השרון, זה לצאת מהדירה וישר אתה ברחוב ,רק אתה והסקייט שלך, כמו בשיר.

זה בטח מגניב לגור בדירה של סקייטרים, לא? או שיש בזה גם דברים לא מגניבים….
זה בהחלט כיף לקום בבוקר ,טיפה דחקות, צחוקים וללכת לנסוע. מצד שני יש לנו בעיה לא קלה של ניקיון. אבל אלה השנים שמותר, לא
אתה אומר “בעייה קלה של ניקיון” אבל אני מדמיין גרביים עם עובש בכל פינה, חתיכות פיצה רקובות מתחת לשטיח ואולי גם כמה בחורות בתוך הארון…..אבל זה רק הדמיון שלי.

איך אתה מרגיש אחרי כל הבלגן של הדמואים והתחרויות שהיו בפסח? אתה בטח גמור
התקופה של פסח היתה מדהימה, ה “דמואים” של רד בול והתחרות היו ללא ספק אירועים בלתי נשכחים. זה היה מדהים עד כמה רד בול עשו הכל כדי שיהיה לנו כיף וכלום לא חסר. אפילו היה לנו דוכן של פרות, לעזאזל. מה עוד אפשר לבקש. שחר אתה ענק,יהה !

באיזה דמו ו/או תחרות הכי נהתה
זאת שאלה קשה.אבל, הדמו הכי טוב היה של רד בול בבאר שבע.זה היה הראשון מהסיבוב שעשינו וזה היה כמו חלום .אפילו היה לנו את מש ומג’ה שתיקלטו והיה אוטובוס והיה גלידה והיה כל החברה והכי חשוב היה אחלה סקייטבורד.

עדכון 2021 – פלאזה – פרק 20 – יוני “ג’ונסון” קדם

ליוני היה חלום גדול על הסקייטבורד שעוד היום הוא רוצה לממש אבל נסחף לעולם של היוגה ומספר שבעצם זאת אותה מסגרת רק עם פן שונה. יוני מספר איך הכל התחיל אצלו ואיך זה קרה. איך הסצנה התפוצצה וזכה לטייל בכל הארץ ועשה הופעות ודמואים, השתתף בתחרויות גדולות וזכה לעלות על הפודיום. מסביר קצת על עולם היוגה ואיך זה יכול להועיל לסקייטר ולהיפך.

מוזמנים לשמוע את הסיפור חיים והיוגה ידע של יוני “ג’ונסון” קדם

אורח: יוני “ג’ונסון” קדם
@Yogatan.K

מנחה: מישה קרקר
@mishakreker

אינסטגרם
@PODCASTPLAZA

קרדיט: מישה קרקר

אתה מתכנן לטוס בקרוב לארה”ב , נכון
נכון.

בשביל מה
אין לי מושג. אני משער שבשביל ליראות עולם.

אתה טס לבד
אני נוסע לבקר משפחה אם הוריי היקרים, ומשם אני אמשיך הלאה.

יצרת שם כבר קשרים , או שאתה מתכנן להגיע ולזרום
יש לי טיפה קשרים פה ושם ,בטח אהיה קצת עם רויסון אמריקנה (סקייטר שהיה פעם בארץ), אבל אני מקווה לזרום , ת’אמת אני מקווה שהזרם ייקח אותי לאירופה,שם אני באמת רוצה להיות.

תיקח איתך בטח קצת קטעי וידאו שלך  ,לא
יש לי בעיה עם צילומים אני אף פעם לא אספתי צילומים וזה חבל, אבל יש מעט ויהיה בסדר.

יאללה בהצלחה !!
בוא ספר קצת על היום יום שלך.
יום טוב זה יום שאני עושה דברים {כל דבר}.
יום רע זה יום שאין מה לעשות ואני מאלץ את עצמי לנסוע ,אני שונא ימים לא טובים, ביום יום אני קם בבוקר, אוכל ,שותה ,אולי מתקלח, יורד למטה ומתחיל את היום כמו כולם.

בוא נגיע לתכלס , מה הספוט האהוב עליך
השטיח בבית של ההורים. אבל מי שחייב לדעת אז הספוטים הבאים: שני הפארקים של רובי (ספורטק ורעננה) שכחתי להזכיר שגם רובי תומך בי ולולא הוא אולי לא הייתי יודע לנסוע רמפות.  הרחבה בכפר סבא וגולדה. אלה המקומות שבהם למדתי לנסוע ובהם אלמד,ת’יודע.

על מה אתה אוהב בעיקר לנסוע , קרבים? מדרגות? או על איזה פורשה שחורה ונוצצת
אני אוהב לנסוע דווקא בטרנטה שלי וכל מקום שאפשר להחליק בו בכיף. מה לעשות אני אוהב שכיף לי .

מה התרגיל האחרון שלמדת, ואיזה הייתה מת ללמוד
אם אני לא טועה זה היה בפארק ברעננה וזה היה אולי לטייל עם נוז גראב. והייתי מת לדעת לעוף כמו אלכס צארלמרז, מצטער, אבל איך שהוא נוסע זה נראה לי הכי כיף בעולם.וואוו.

היום גיליתי שאתה בקטע של יוגה , נכון? ספר קצת על זה, זה עוזר בסקייט
היוגה עושה נפלאות לגוף.זה מיישר את הגב  מגמיש את האגן, הרגליים, הכתפיים והקרסוליים. אני לא רואה איך זה לא עושה טוב. זה עוזר מאוד בסקייט מפני שכמה שאני אהיה יותר גמיש ויותר חזק, אני אפצע פחות והגוף שלי יחזיק מעמד יותר זמן, מומלץ לכולם.


רוצה להגיד תודה לספונסרים שלך
הספונסרים שלי שאני חייב להם המון תודות הם סקל ספורט שאנחנו עובדים אתם על נעליי גלוב, תודה ליואב. לייטוייב שאני איתם הרבה שנים ואני אוהב שם את כולם ,תודה מיוחדת לארז.

מילים אחרונות
אני רוצה להגיד לכל הילדים מאילת ועד מטולה חשוב מאד שתישמרו על זה אמיתי, ושלא תפרשו בגלל רישיון לאופנוע או בחורות או בגלל שכולם בספוט כבר עושים פליפ לגרינד ולכם קשה עם פליפ תעשו את הסקייטבורד שלכם. המבין יבין.

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

כתבות נוספות

ראיין שקלר
מגזין אדרנלין

מי אתה ראיין שקלר? (2007)

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | ליאור צלרינג (18/04/2007) | אין ספק שלילד (16) יש את הקבלות, שכן הוא מגיל 11 מתחרה בתחרויות סקייטבורד כמקצוען ומנצח את הגדולים.

המשך למאמר >>
סקייטבורד גריינד על קרב
מגזין אדרנלין

פאט דאפי נשבר על המגה ראמפ

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | ליאור צלרינג (08/04/2007) | אחד מהסיפורים החמים היום בעולם הסקייטבורד הוא פציעתו של אחד מהסקייטרים הקשוחים שאי פעם נראו על האדמה!

המשך למאמר >>
סקייטפארק אופניים פתח תקווה כל הרמפה
מגזין אדרנלין

איפה נכנסת המיני ראמפ בכל הסיפור הזה? | אדרנלין (2006)

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | שי גיטרמן (26/07/2006) | פעם היו היה הפריסטייל, סלאלומים וכל מני דברים מטופשים (אבל כיפים), אח”כ הגיעו הבריכות והוורטים, אח”כ הגיע תור הסטריט והיום הכל מעורבב וכולם עושים מה שבא להם. אז איפה נכנסת המיני ראמפ בכל הסיפור הזה ?

המשך למאמר >>

האם הביקורת עזרה לך?

לדירוג לחץ על הכוכב

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר מדרגים 0

בינתיים אין מדרגים, בואו להיות הראשונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.