מי אמר שחם באילת!

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | שי גיטרמן (17/12/2004)

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

תודה ענקית למגזין אדרנלין שנתנו אישור לפרסם את הכתבה.

לפני שבוע ירדנו אנוכי, יוני אטינגר, בועז אקינו, אודי חסון, אלמוג פרום, מורן חסון וחברתו סיאן, לאילת. התוכנית נרקמה כשנודע לנו שתתקיים תחרות סקייט בסקייטפארק החדש SKATE ZONE שנפתח שם לא מזמן, אבל אם כבר יורדים לאילת אז כדאי כבר לנצל את העניין ל TOUR קטן על הדרך.

אספנו את כולם כשעל הדרך הצטרף ברנגה הבאר-שבעי כדי לארח אותנו בעירו.
בבאר שבע אני ומורן הגענו לקריית הממשלה, הספוט המרכזי בעיר שבו תוכלו תמיד למצוא מישהו נוסע ושם פגשנו את אלי יופה, האבא של הסקייטבורד בעיר, דודו רוזן, אלברט ושאר הסקייטרים.

משום מה הרכב השני עם שאר הסקייטרים, לא הגיע, למרות שהם יצאו כשעתיים לפנינו מהמרכז…..מתברר שהם עצרו בכניסה לעיר לאיזה סשן קצר (שהפך לארוך) בבנק גדולה ופסיכית .

בקריית הממשלה נסענו בכיף עד שהתחיל פתאום הגשם וזירז את העזיבה שלנו דרומה.
יצאנו לדרך הארוכה לאילת כשלכל אורך הדרך, כדי להעביר את השעמום של הנסיעה היינו 2 המכוניות און-ליין דרך הדיבוריות ודאגנו שלא יהיה משעמם לאף אחד (וגם שאף אחד לא יירדם בטעות).

יוני אטינגר בפליפ מפחיד

יוני אטינגר – דרומה דרומה אילת!
(צילום: ברנגה)

אילת

רוב האנשים שיורדים לאילת רוצים ללכת לים, לרבוץ על החול, לקנות מיץ פרי ולטייל בטיילת, אנחנו לעומת זאת מצאנו את עצמנו ב-10 בבוקר משחקים SKATE בדיץ’ בעודנו מוקפים בגוויות של ארבה מרוסס. “ה”דיץ’ בה’ הידיעה היא תעלת ניקוז לשיטפונות שנמצאת ממש לפני הכניסה לאילת מכיוון כביש הערבה והיא אחד ממקומות החובה לכל סקייטר המגיע לאילת, תודה לאל על השיטפונות.

לאחר שנמאס לנו לשחק עם הארבה המת, המשכנו להסתובב ולחפש ספוטים. סרקנו כמה באנקים ומקומות פוטנציאלים ואז נזכרנו שלילה לפני זה כשנכנסנו לעיר ראינו באנק ענקית. התחלנו בחיפושים מכיוון שלא זכרנו בדיוק איפה זה היה. מזל שאילת היא עיר קטנה וקלה לניווט ומצאנו את המקום דיי מהר. מולנו עמדה באנק מפלצתית (שהיא כניסה למקלט בעצם). הבעיה שהכניסה לבנק הייתה עם מדרגה מה שביטל את האפשרות לעלות עליה לתרגילים ואפשר רק לנסוע מהפלאט למעלה ולעשות תרגילים לתוך הבאנק דבר שהיה נראה משוגע באותו הרגע.
3 דקות אחרי זה אודי חסון הביא כבר אולי ונולי לתוך הבאנק והתחיל לחשוב לכיוון הנולי-היל-פליפ. נראה לי שזו אחת הפעמים היחידות שממש פחדתי בשביל מישהו אחר.
לאחר 6-7 ניסיונות התרגיל ננחת ונשמתי לרווחה (נראה לי שכולם נשמו לרווחה, אפילו נהגי המוניות שעברו ליד והסתכלו).

 

תחרות בסקייטפארק

אחר הצהריים הגיע מהר והגיע הזמן ללכת לסקייטפארק ולהתחיל את התחרות.
התחרות אורגנה ע”י Skate Zone (זה השם של הפארק) וכללה תחרות BEST TRICK לסקייט, BEST TRICK לרולרבלייד, דמו BMX של ג’ניה האילתי ולסיום הופעה איכותית של הלהקה המקומית כת-השפן.

הכל הלך חלק, האווירה הייתה מעולה ואני בטוח שכל מי שהשתתף נהנה.

כל הכבוד למארגנים, לסקייטרים, לבליידרים ולרוכבי הBMX, מקווה שהאירוע ייתן דחיפה לסצינה האילתית.

תוצאות סקייטבורד:

1) קרקר מחיפה
2) אבי ביטון האילתי המשוגע
3) יונתן שגב מהרצליה

תוצאות הרולרבלייד:

1) טום שובל
2) מצטער, לא זוכר את השמות של השאר…….

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

האם הביקורת עזרה לך?

לדירוג לחץ על הכוכב

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר מדרגים 0

בינתיים אין מדרגים, בואו להיות הראשונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.