מרכז מסחרי, שכונת ט’, אשדוד

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | ליאור צלרינג (01/01/2003)

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

תודה ענקית למגזין אדרנלין שנתנו אישור לפרסם את הכתבה.

אז אם אתם מגיעים בטעות לאשדוד, ומטרתכם היא לשפשף את הסקייט שלכם על איזה קרב תמים.

אני לא יודע אם רובכם מודעים לכך, אבל אשדוד יכולה להיחשב, לדעתי, לברצלונה של ישראל. ולא, אני לא מגזים, אשדוד היא עיר מלאה בספוטים מעולים והסצנה שם גְדלה מיום ליום.

מבין כל הספוטים שבעיר החלטתי לספר לכם קצת על מרכז מסחרי ט’, הידוע בכינויו פארק ט’ או פשוט ט’. אז אם אתם מגיעים בטעות לאשדוד, ומטרתכם היא לשפשף את הסקייט שלכם על איזה קרב תמים, תגיעו לשכונת ט’ שנמצאת בדרום אשדוד, ושם תוכלו למצוא ערמה מכובדת של “קרבים” חלקים. ושאני אומר חלקים אז אני מתכוון לכך. הם כל כך חלקים שתוך כדי Nose Slide יהיה לכם זמן לסדר את השיער, לחשוב על החיים ולשמוח שאתם פה על הקרב במקום בבית ספר.

אם אתם לא רגילים לחלקלקות כזו, יקח לכם קצת זמן להתרגל, ואחרי שתתרגלו – כמו כל דבר טוב שמתרגלים אליו – לא תבינו איך הסתדרתם עד היום עם הקרבים שבעיר שלכם.
אז כמו שכתבתי, הסצנה המקומית גדולה יחסית, וברוב ימות השבוע, ובמיוחד בסוף שבוע.

במקום יש גם טריבונות שיכולות לשמש לקפיצה מכמה גבהים. אמנם גישה קצת לא נוחה, אבל ניתן להתרגל.

ואם נמאס לכם מהמקום, דבר שלא נראה לי שיקרה במהרה, בקשו מאחד המקומיים תדרוך איך להגיע לג’אמפ, למנואלים, לבנקים……….רק תבחרו.

איך להגיע במכונית:
כשאתם באים מהצפון, במחלף אשדוד תמשיכו על הכביש הראשי לכיוון אשדוד דרום. רמזור אחד אחרי הכניסה לגן יבנה תפנו ימינה, תעברו פסי רכבת, וברמזור שני – ימינה, ומיד שוב ימינה, והגעתם.

איך להגיע ברכבת:
למי שלא מגיע במכונית, האופציה הכי נוחה היא להגיע ברכבת. תרדו בתחנת רכבת אשדוד, ומשם זה 2 דקות הליכה. פשוט תשאלו איפה נמצא המרכז המסחרי (או הפארק).

 

מרכז מסחרי שכונת ט אשדוד

קרדיט לא ידוע

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

כתבות נוספות

ראיין שקלר
מגזין אדרנלין

מי אתה ראיין שקלר? (2007)

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | ליאור צלרינג (18/04/2007) | אין ספק שלילד (16) יש את הקבלות, שכן הוא מגיל 11 מתחרה בתחרויות סקייטבורד כמקצוען ומנצח את הגדולים.

המשך למאמר >>
סקייטבורד גריינד על קרב
מגזין אדרנלין

פאט דאפי נשבר על המגה ראמפ

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | ליאור צלרינג (08/04/2007) | אחד מהסיפורים החמים היום בעולם הסקייטבורד הוא פציעתו של אחד מהסקייטרים הקשוחים שאי פעם נראו על האדמה!

המשך למאמר >>
סקייטפארק אופניים פתח תקווה כל הרמפה
מגזין אדרנלין

איפה נכנסת המיני ראמפ בכל הסיפור הזה? | אדרנלין (2006)

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | שי גיטרמן (26/07/2006) | פעם היו היה הפריסטייל, סלאלומים וכל מני דברים מטופשים (אבל כיפים), אח”כ הגיעו הבריכות והוורטים, אח”כ הגיע תור הסטריט והיום הכל מעורבב וכולם עושים מה שבא להם. אז איפה נכנסת המיני ראמפ בכל הסיפור הזה ?

המשך למאמר >>

האם הביקורת עזרה לך?

לדירוג לחץ על הכוכב

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר מדרגים 0

בינתיים אין מדרגים, בואו להיות הראשונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.