סשן של טים ZION ברעות | אדרנלין (2006)

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | שי גיטרמן (18/04/2006)

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

תודה ענקית למגזין אדרנלין שנתנו אישור לפרסם את הכתבה.

ביום שישי, טים ZION החליט לבקר בעיר רעות ולחקור את קצת הספוטים ביישוב. לא על כל סשן סקייטבורד אני יושב וכותב פה, אבל בסשן הספציפי הזה היה בו משהו מיוחד, האנרגיות היו טובות, הסקייטרים המקומיים היו טובים אלינו, והרבה תרגילים ננחתו במינימום זמן, אז לאור הנסיבות חשבתי שיכול להיות לכם מעניין לשמוע מה הלך שם.

הגענו למרכז המסחרי ברעות בצהריים המוקדמים, כשהרצפה הייתה עדין רטובה מהגשם שירד עד לאותו רגע. היו שם 2 סקייטרים שאמרו לנו שהם היו בטוחים שלא נגיע בגלל הגשם. הפתענו אותם. מיד הם העבירו את ההודעה לרשימת קשר שלהם (או במילים אחרות – לכל הסקייטרים ביישוב) שהסשן יתקיים.

אז עד שהרצפה תתייבש נסענו במסדרונות של המרכז המסחרי. משחקי S.K.A.T.E שוחקו לרוב וזה היה חימום טוב. מה שהפתיע אותי בכל העניין הוא שעדיין החנויות היו פתוחות, את רוב הסשן העברנו ליד הכניסה לבנק, שהיה פתוח, ובכל אותו הזמן לא קיבלנו צעקה, או ניסיון להעפה אחד (חוץ משומר אחד שהתבאס שהפחנו את הפח זבל שלו לחלק מהסשן….). 

עזיז טוחן את הפארק בדרך למקום הראשון
צילום: שי גיטרמן

כנראה הם רגילים שם לסקייטרים ומקבלים אותם כחלק מהנוף שם. כיף חיים. לאט לאט הגיעו כל הסקייטרים מהאזור כשבראשם תמוז, אב הבית.

הרצפה התייבשה פחות או יותר (ותודה לעיתון המקומי שאיתו ניגבנו את הקרבים….). איתמר קסלר, שפעם האחרונה שראיתי אותו הוא היה ילד, גם כן הגיע. היה כיף לראות אותו גדול יותר ונוסע עם סטייל, הוא נתן שם בראש ורואים שזה הספוט הביתי שלו.

אחרי שמיצינו את הרחבה הראשית של המרכז, וזה היה דיי מהר כי הקרבים שם אכולים למוות והבמה הגדולה שהייתה קיימת פעם באמצע הרחבה – נעלמה פתאום, יוני אטינגר הלך לבדוק מה קורה עם ה 4 מדרגות הרחבות שנמצאות בחנייה שעליהן הוא פינטז מאז שהחלטנו לנסוע לשם, אבל הרצפה הייתה עדיין רטובה ומכוניות חסמו אותן, אז הלכנו לחלק אחר במרכז שם יש לדג’ גדולה ומציקה, זו לדג’ ישרה מ8 מדרגות, אבל החלק המציק הוא שבתחילת ובסוף הלדג’ יש עמודים! מוסה הLOCAL ישר התחיל להעיף את עצמו מהמדרגות בניסיון לפליפ-ווריאל שלאחר לא הרבה נסיונות ננחת אבל גם נשבר הקרש באותה הזדמנות (מזל שהיו קרשים של ZION איתנו) ובועז אקינו עלה ללא היסוס על הלדג’ לגרינד, ככה בשביל החימום, פייב-או ככה בשביל הכיף וקינח בטייל סלייד ככה בשביל הטירוף.

על הדרך אבי דהן הביא בק-סייד גריינד על הלדג’ וניסה לתת בק-סייד-פייב-או אבל אבי הגיע חולה מת לסשן, הוא היה בטוח שהוא לא יסע בכלל, אז אחרי כמה נסיונות הוא ויתר למחלה (ולא הפסיק להצטער על זה אחרי זה….).

משם עברנו ל4 מדרגות הרחבות, הרצפה סוף סוף התייבשה, אבל עדיין חנה שם רכב שחסם חצי מהנחיתה. לא הייתה ברירה אחרת אלא להסתדר עם מה שיש, והסשן על המדרגות החל. על האגזוז של המכונית החונה שמנו מגבות כי העניין היה נראה מסוכן וכמה נפילות הסתיימו כמעט באגזוז לפנים. תוך חצי שעה בערך נגלר נחת איזה 3 תרגילים (מכה שנייה) ועד לסוף הסשן, כשהחשיך, הוא הספיק לנחות איזה 6-7 תרגילים, כל אחד יותר קשה מהשני.
והנה ה”רשימה”:

  • נולי-שאב-איט,
  • סוויץ’-היל-פליפ,
  • נולי-בק-סייד-היל-פליפ,
  • נולי-בק-סייד-פליפ,
  • סוויץ’-היל-פליפ-180-פרנוט-סייד,
  • נולי-דאבל-היל-פליפ (!!!!)

והיה עוד משהו שבטח שכחתי…..נראה לי שזה היה הסשן הכי יעיל שלו שראיתי איי פעם.  

אטינגר גם לא נשאר פריאר והביא שם:

  • סוויץ’-ווריאל-היל-פליפ,
  • סוויץ’-ביג-ספין-היל-פליפ,
  • סוויץ’-דאבל-פליפ.

לקראת הסוף הגיע מוסה עם קרש ZION חדש וטרי ונתן פליפ-360 לסיום.

אפשר להגיד שמיצינו את המרכז המסחרי, אז אמרו לכולם יפה שלום והמשכנו ליישוב שילת ששם עמדה מיני-ראמפ שנבנתה ע”י אור איזביצקי וחבריו (ומומנה ע”י היישוב!), היה סשן קצר וקולע, גם ככה כולנו היינו גמורים כבר מהיום המפרך והגשם שהתחיל פתאום התקבל בברכה, אבל לא לפני שאור הביא לפני המצלמה בלאנט לפייקי כשהרמפה רטובה וחלקה לגמרי – מפחיד! זה כיף לסיים יום כזה בהרגשה טובה, כולם היו מבסוטים, לי היו כמה תמונות טובות למזכרת ונראה לי שכל הסקייטרים ברעות נהנו מהביקור.

כל שבועיים-שלושה בערך- טים ZION שכולל את: גדי נאור, יוני אטינגר, בועז אקינו, יואב נגלר ואבי דהן הולכים לנסוע בעיר אחרת. אין לי מושג איפה תהיה המטרה הבאה, אבל כשנחליט – אתם תדעו על זה, ואם יש למישהו מכם הצעה מפתה, תרגישו חופשיים לשלוח איזה מייל ולהודיע שאתם שם.

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

האם הביקורת עזרה לך?

לדירוג לחץ על הכוכב

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר מדרגים 0

בינתיים אין מדרגים, בואו להיות הראשונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.