פאט דאפי נשבר על המגה ראמפ

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | ליאור צלרינג (08/04/2007)

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

תודה ענקית למגזין אדרנלין שנתנו אישור לפרסם את הכתבה.

הכל התחיל מהזמנה למסיבה שנועדה לגייס כסף על מנת שדאפי יוכל לשלם את עלויות הניתוח המורכב שאותו הוא אמור לעבור ברגל. השמועות התחילו לרוץ והרבה סימני שאלה החלו לבצבץ בקשר לכל הסיפור הזה.

פאט דאפי למי שלא מכיר, קנה את עולמו ב 1992 עם אחד מקטעי הוידיאו המשובחים אי פעם בסרט PLAN B הראשון שיצא. השמועה אומרת ששני הוריו של דאפי נהרגו במהלך צילומי הסרט והוא היה מסומם למדי במהלך כל זמן הצילום, לא שהשמועה הזאת אי פעם הוכחה, מה שבטוח זה שבאותו סרט פאט דאפי ממש לא נסע כמו בנאדם נורמלי, כאשר הוא מחסל מעקים בכל תרגיל אפשרי ונותן תרגילים שגם 15 שנה אחרי לאחר מכן נראים פסיכים לחלוטין, כולל כמובן את תרגיל הבית בקסייד ליפסלייד על מעקה של 8 מדרגות בגשם.

בשנים שלאחר מכן פאט דאפי היה ברגיעה ואף נעלם מהראדר המקצועי, אומרים שהוא הרבה לשחק גולף. לפני כשלוש שנים הוא חזר בסערה יחד עם כל הכישרון הידוע שלו ורצון לעשות את הדברים הקשים ביותר. אין בכלל ספק שדאפי הוא אחד מהכישרונות הגדולים של הסקייטבורד החל משנות ה-90 כאשר הוא שולט ברחוב, הפולים ובמיני ראמפ.

השליטה שלו מעבירה אותנו בדיוק לנושא הפציעה שלו, כלומר לדברים שבהם הוא לא שולט, ובכן פאט דאפי לא ממש שולט הרמפות “ורט” ולפעמים האומץ שלו והביטחון העצמי שלו קצת פוגעים בשיקול הדעת שלו וכך היה כאשר הוא עלה לסשן על המגה ראמפ עם בעלי PLAN B יצא לאייר ענק בקוואטר ונחת את כל הדרך למטה מכמה מטרים טובים על רגלו והוא נאלץ לעבור  כמה ניתוחים מסובכים למדי.

סקייטבורד גריינד על קרב

פאט דאפי

מסתבר שלמר דאפי לא היה ביטוח בתוקף וחשבונות הטיפול גדלו וגדלו ולמרות העזרה של הספונסרים, הוא חשב לעשות מסיבה לכבודו שבה הוא יגייס קצת כסף לכסות את עלויות האשפוז. כמובן שלא תמיד צריכים סיבה טובה ולמסיבה, אבל על מנת לעזור לידידם הקשיש פאט דאפי, כל המי ומי נרתמו למסיבה שחרגה מהכוונה המקורית והפכה להיות יום התרמה רשמי לפאט דאפי, משהו שהוא לא ממש רצה שיקרה כי הוא לא ממש מסכן, אבל כנראה שהוא לא התנגד לכמות הכסף הגדולה שנתרמה בעבורו. עכשיו דאפי מחכה להחלים מהפציעה ולעלות שוב על הסקייטבורד, והפעם בבקשה פאט, בעדינות על המגה ראמפ.

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

האם הביקורת עזרה לך?

לדירוג לחץ על הכוכב

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר מדרגים 0

בינתיים אין מדרגים, בואו להיות הראשונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.