למד את הספוט ואיך להנות יותר מסקייטבורד

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | ליאור צלרינג (08/03/2006)

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

תודה ענקית למגזין אדרנלין שנתנו אישור לפרסם את הכתבה.

אנחנו רגילים לדרג סקייטרים על פי פרמטרים של תרגילים, אבל הרבה סקייטרים מראים לנו שאפשר אחרת, המקוריות שלהם, הזרימה שלהם והנוכחות שלהם מהפנטת יותר מהקושי של התרגילים.

פעם סקייטבורד היה הכל על טריקים, כלומר מי יודע הכל ומי מסבך את העניינים יותר (דאבלים, טריפילים וכו’) משם הסקייטבורד עבר למי עושה את הדברים גדול יותר ארוך יותר וגבוה יותר (מעקים מדרגות וכו’) ומשם עברנו לכל מיני טיפוסים: כאלו שהם טכניים מאוד, כאלו שעושים דברים ענקיים כאלו שטובים בהכל (כמו קוסטון) ובזן החדש: כאלו שמנצלים את הספוט בצורה מקורית.

חלק מאותם סקייטרים הם בעלי יכולות רגילות למדי (למשל פול שייר), אבל הראייה השונה שלהם של הספוט (המקום עליו הם מחליקים) והאפשרויות הגלומות בו הופכים אותם למקוריים יותר ומהנים לצפייה, לא משנה מה הם עושים.

skate air

בועז אקינו מפציץ על המיני
(צילום: שי גיטרמן)

ניצול הספוט?

אחד מהסקייטרים שיודע לעשות זאת הטוב מכולם הוא קני ריד, אחד מהמפורסמים הוא דה וון סונג שאצלו זה מקרה קצת שונה, הוא כבר עשה הכל ועכשיו הוא מנסה לפרוץ הלאה.מי שלא ראה את דה וונג סונג בסירטו האחרון לא מבין מה זה בנאדם שכבר עשה הכל, הוא פשוט נכנס עם הסקייטבורד לתוך מזרקה מחליק על הקצה שלה (טייל סלייד) ונוחת, כאילו שהוא המציא ספורט חדש “ווטר-סקייטינג” משם הוא ממשיך עם רוקנרול לפייקי על עמוד של חנייה.

עוד סקייטר שפורץ את גבולות הסטנדרט הוא כריס האסלם שלוקח את התרגילים למקוריות קיצונית עם שילובים של תרגילים מהדור החדש והדור הישן ועושה מהם סגנון מקורי משלו שאי אפשר לטעות לגביו.

שימו לב לסגנון החלק שלו ולמקוריות שלו בתרגילים, רובם לא קשים טכנית (למרות שהוא עושה גם דברים מטורפים) אלא פשוט מקוריים ונותנים לצופה הפתעה בכל פעם.

אז תיזכרו פעם הבאה שאתם מחליקים, הספוט נותן לכם בדרך כלל פי 4 אפשרויות ממה שאתם רואים נסו לנצל כל פינה ואז תהנו יותר ותנסו להיות מקוריים, בשביל זה אתם על סקייטבורד….

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב email
אימייל

כתבות נוספות

ראיין שקלר
מגזין אדרנלין

מי אתה ראיין שקלר? (2007)

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | ליאור צלרינג (18/04/2007) | אין ספק שלילד (16) יש את הקבלות, שכן הוא מגיל 11 מתחרה בתחרויות סקייטבורד כמקצוען ומנצח את הגדולים.

המשך למאמר >>
סקייטבורד גריינד על קרב
מגזין אדרנלין

פאט דאפי נשבר על המגה ראמפ

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | ליאור צלרינג (08/04/2007) | אחד מהסיפורים החמים היום בעולם הסקייטבורד הוא פציעתו של אחד מהסקייטרים הקשוחים שאי פעם נראו על האדמה!

המשך למאמר >>
סקייטפארק אופניים פתח תקווה כל הרמפה
מגזין אדרנלין

איפה נכנסת המיני ראמפ בכל הסיפור הזה? | אדרנלין (2006)

מאמר זה פורסם לראשונה במגזין אדרנלין | שי גיטרמן (26/07/2006) | פעם היו היה הפריסטייל, סלאלומים וכל מני דברים מטופשים (אבל כיפים), אח”כ הגיעו הבריכות והוורטים, אח”כ הגיע תור הסטריט והיום הכל מעורבב וכולם עושים מה שבא להם. אז איפה נכנסת המיני ראמפ בכל הסיפור הזה ?

המשך למאמר >>

האם הביקורת עזרה לך?

לדירוג לחץ על הכוכב

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר מדרגים 0

בינתיים אין מדרגים, בואו להיות הראשונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.